ONKO Filtr leczenie nowotworów, raka

ONKO FILTR – urządzenie do zwalczania nowotworów poprzez filtrowanie krwi biorezonansem.

Onkologiczny filtr który ma za zadanie filtrować naszą krew z niszczących nasz organizm rakotwórczych substancji wytwarzanych przez zmianę nowotworową.

Filtr onkologiczny wyłapuje „raka” w naszym krwioobiegu. Rozpoznaje go niczym markery nowotworowe i skutecznie je niszczy oczyszczając nasz organizm ze skażenia nowotworem, chroni przed jego rozwojem i dalszymi przerzutami.
Każdy nowotwór wytwarza do ustroju chorego swoje „odchody” zakażając nasz organizm coraz bardziej. By pozbyć się wroga z naszego ciała zazwyczaj oprócz operacji stosowana jest radioterapia, chemioterapia, hormonoterapia. Jeśli w naszej krwi są ślady rozwijającego się nowotworu lub już rozwiniętego trzeba zacząć działać.
Filtr nie cofnie dokonanych już zniszczeń ale usiłuje zapobiec dalszemu się ich rozprzestrzenianiu.

ONKO Filtr możemy używać:

– Profilaktycznie – gdy nie wiemy czy mamy nowotwór lub jest podejrzenie że możemy go mieć.
– Gdy dowiemy się że mamy nowotwór ale jeszcze nie zostało podjęte leczenie.
– Gdy jesteśmy w trakcie walki z nowotworem i poddajemy się radioterapii, hormonoterapii, chemioterapii czy też operacji.
– Jesteśmy po wycięciu zmian rakotwórczych ale nie mamy dalszych planów leczenia.
– Gdy mamy nowotwór łagodny lub złośliwy rak.
– Do zapobiegania przerzutom.

Dobrym przykładem dla porównania będzie oczyszczalnia ścieków. Wpada do niej woda „błoto” w której mało kto by bosą nogę włożył a po oczyszczeniu mamy zdatną czystą wodę do picia. Tak samo jest z ONKO Filtrem, przepływająca „skażona” krew jest filtrowana i zdatna do dalszego podtrzymywania funkcji organizmu. Oczyszczona krew nie powoduje rozwoju choroby.

Filtr onkologiczny powstał w 2008 roku i przyniósł ulgę wielu pacjentom. Jest w 100% bezpieczny i nie inwazyjny.

Na leczenie nie wpływają inne choroby czy leki. Może go stosować każdy. Biorezonans na danej częstotliwości trafia tylko komórki nowotworowe. Jeśli nie jesteśmy chorzy lub choroba została zażegnana fale przenikają bez wpływu na nasz organizm. Jeśli choroba jest, fala biorezonansu uderza w komórkę nowotworową niszcząc ją. Zostaje wydalona w procesie przemiany materii. Tym sposobem odtruwamy się z choroby.

Wąski zakres fal ustawiany jest indywidualnie dla każdego rodzaju raka.

Dla tego opisz nam w zamówieniu jaki nowotwór masz abyśmy przygotowali ONKO Filtr dla Ciebie w odpowiednim paśmie.

Czas potrzebny do wyprodukowania indywidualnego filtra to 24h – zużyć trzeba go w trzy miesiące, taki jest jego okres ważności. Po tym okresie proces leczenia zostaje zakończony.

Zdecydowana większość pacjentów zakańcza sukcesem leczenie nowotworu.

Jeśli nie wiesz czy masz raka lub jakiego ale to podejrzewasz, ustawiamy szeroki zakres fal by filtrowane były wszystkie częstotliwości nowotworowe. Takie ustawienie daje mniej skuteczności urządzenia ale obejmuje wszystkie możliwe nowotwory.

Gdy wiemy jaki nowotwór posiadamy skuteczność jest wysoka. Wybierając wszystkie pasma zwiększa się zakres leczenia na wszystkie znane nowotwory, jednak kosztem mniejszej skuteczności. Jest ona zmniejsza ze względu na szeroki zakres filtrowania. Obrazując dokładniej – wchodzimy do dużego sklepu jakiegoś marketu i mamy odnaleźć jeden zepsuty produkt bo wiemy że on tam jest, jednak nie wiemy czy to będzie zepsuty pomidor czy może przeterminowany jogurt. Musimy podejść do każdej rzeczy w sklepie i ją dokładnie obejrzeć. Tak działa filtr wszystkich pasm. Sprawdza wszystkie produkty w sklepie czyli wszystkie możliwości rakowe. Gdy znajdzie zepsuty produkt usuwa go.

Gdy wiemy jaki nowotwór posiadamy skuteczność jest wysoka.

Filtr na jedno określone pasmo jest o tyle skuteczniejszy iż mamy istotną informację – w sklepie któryś z produktów „czekoladowych” jest przeterminowany. Całe skupienie od razu skierowane jest na regał z ze słodkościami co zawęża poszukiwania, dzięki temu szybko znajdziemy i pozbędziemy się zepsutego produktu. Tak działa filtr jednego pasma, jeśli wiesz jakiego raka posiadasz napisz to koniecznie w zamówieniu.

 

Instrukcja obsługi:

Zestaw składa się z dwóch elementów:

Element większy – bateria zasilająca

Element mniejszy – Onko Filtr

Onko filtr jest produkowany indywidualnie w momencie zamówienia. Jego ważność krzepnięcia wynosi  dokładnie 93 dni (3 dni doliczone na czas dostarczenia przesyłki)

Po odebraniu przesyłki Filtr jest gotowy do użycia.

Połóż lewą rękę na urządzeniu opisanym ONKO FILTR mniej więcej w miejscu zgięcia dłoni. Przedstawiają to poniższe zdjęcia. 

Rękę trzymamy w ten sposób 30 minut. Możemy nią poruszać, poprawiać się czy odejść na kilka sekund jednak dobrze gdy jak najmniej przeszkadzamy w procesie filtrowania. Tę czynność powtarzamy dwa razy dziennie z rana i na wieczór.

Musi być to wykonane w odstępach 12 godzinnych. Przykłady: Jeśli rano pierwszy raz skorzystamy o godzinie 9 to wieczorem musimy o 21. Jeśli rano skorzystamy o godzinie 7 to wieczorem musimy o 19. Dobrze jest zachować maksymalną rozbieżność dwóch godzin, nie zawsze jesteśmy wstanie równo o 9 rano i 21 wieczorem poświęcić 30 minut. Stąd dopuszczalna jest rozbieżność dwóch godzin. 

Gdy położymy rękę na Onkofiltrze przechodzi on ze stanu czuwania na tryb aktywny.

filtr onkologiczny – leczenie nowotworu
miejsce przykładania ręki do ONKO Filtra

 

Produkt Polski wspomagający leczenie nowotworów. Wspomagający leczenie, dający większe szanse na wyzdrowienie. Cena na  rok 2020 – 1600zł

 

ONKO Filtr leczenie nowotworów, raka
4.7 (94.02%) 107 votes

leczenie raka jelita grubego, rak trzustki leczenie, nowotwór złośliwy płuc, leczenie nowotworów, lek na raka, grasiczak

36 przemyśleń nt. „ONKO Filtr leczenie nowotworów, raka

 1. Nabyłam Onkofiltr gdy dowiedziałam się że mam raka. Na operacje czekałam ponad rok. Gdy do niej miało dojść lekarz stwierdził że zmiana jest maleńka, znacznie mniejsza niż była wcześniej. Wycieli mi ją z jelita grubego i jest wszystko dobrze – minęło pół roku. Sama nie wierzę jestem bardzo szczęśliwa. Da się pokonać to cholerstwo tylko trochę szczęścia trzeba mieć.

 2. Zmiany na piersi i 5 operacji. Przy piątej postawiłam na alternatywne metody mimo iż pieniądze w miarę mam i konsultowałam wszystko u dobrych prywatnych lekarzy w Poznaniu. Dopiero Onkofiltr tak mi się wydaje lub to przypadek podziałał. Wszystko jest dobrze. Trochę tani mi się wydawał w porównaniu do pieniędzy które zostawiłam u lekarzy jednak była to najlepsza decyzja w życiu. Nikt mi nic nie wspomniał że coś takiego istnieje a raczej wmawiali że tylko oni mogą pomóc ale wszystko u nich jest bardzo drogie i nieskuteczne więc nie dajcie się.

 3. Leczyłem się na białaczke, aby wspomóc leczenie korzystałem z onko filtra. Wyzdrowiałem. Czy bym wyzdrowiał bez niego nie wiem ale raczej nie chciałbym sprawdzać. Głowa do góry 🙂 To najważniejsze by mieć dobre podejście do sprawy i nie załamywać się.

 4. W obliczu raka całe życie staje nam przed oczami i myślimy co zrobić, co komu zostawić, kto do nas przyjdzie, ile stracimy. Pięć lat jestem po chemioterapii choć powinno mnie już dawno nie być ale wygląda na to że będę jeszcze długo:)

 5. Zachowanie lekarzy w szpitalach to skandal. Od rana czekam na umówioną wizytę i słyszę może doktor będzie a może nie będzie, gdzieś wyszedł. Po 8 godzinach doczekałem się i z łaską skończyło się na tym by przyjść najlepiej do jego prywatnego gabinetu to coś więcej by powiedział a tak to możemy gdybać. Trzeba mieć bardzo gruby portfel i dużo nerwów.

 6. Nie wierzyłam że coś może pomóc, byłam strasznie załamana, życie staneło mi przed oczami, myślałam co jeszcze mam do zrobienia tu za żywota co komu zostawić. Psychika strasznie zniszczona, każda chemia jeszcze gorzej. Nic mi się nie chciało nawet posprzątać. Kupiłam to urządzenie i mała iskierka nadziei rozpaliła wielki ogień. Po pierwszych dniach zaczełam już robić porządki, wyszłam do znajomych do rodziny, do sklepu. Poprawiło się moje zdrowie. Przy kolejnej chemii znów lekkie pogorszenie jednak głowa do góry mimo wszystko. Po trzech miesiącach onkofiltra było dobrze. Rozmawiając z innymi ludzmi to złagodzenie skutków chemioterapii było duże u mnie, prawie brak wymiotów czy zawrotów głowy. Nowotwór piersi.

 7. Wyzdrowiałem po 3 miesiącach z tym urządzeniem. Miałem wczesne stadium ale obyło się bez naświetleń. Rak trzustki. Bez tego myślę że musiałbym przechodzić wszystko znacznie gorzej. Dla wyjaśnienia kolejną wizytę miałem umówioną za 4 miesiące to przez ten czas zdążyłem sam zawalczyć o swoje zdrowie z pozytywnym skutkiem. Lekarz się dziwił moim wynikom i kazał wszystko sprawdzić od nowa. Ponowne badania również ok 🙂 Kontrola za 6 miesięcy.

 8. Na prywatnej wizycie lekarz zalecił mi stosowanie tego filtra ale u siebie w gabinecie. Przeliczyłem koszt codziennych wizyt i wydałbym majątek… Dobrze że znalazłem to urządzenie w internecie. Używam 3 dni. Jak na razie wszystko dobrze. Powodzenia Wam

 9. Ja też jestem z tych co wszystko wiedzą ale do lekarza nie dotrę bo im nie wierze. Mam podejrzenie raka ale skupię się na samodzielnym wyzdrowieniu dieta niskowęglowodanowa + filtr. Palenie też rzucam no i picie. Wszystko zaplanowałem na przyszły miesiąc. Nowy miesiąc nowe życie. Będzie ciężko ale nie chce by było gorzej.

 10. Mam podejrzenie raka płuc. Dostałem go chyba od pracy w złych warunkach. Zanieczyszczone powietrze za naszymi oknami dodatkowo przyczyniło się do przyśpieszenia zmian. Tak ja to widzę i czuję po prostu. Powietrze za oknami to syf, nie da się oddychać w większym mieście. Nawet poza nim czuć smród. My wdychamy ten pył i resztki plastików. Od teraz chodzę w maseczce przeciw smogowej. Muszę zatrzymać dalszy proces rozwoju choroby. Mam sporo obaw ale życie zmieniłem diametralnie. Zdrowie na pierwszym miejscu. Normalnie miałem wszystko gdzieś ale wszystko do czasu aż się coś zaczyna dziać…

 11. Byłam załamana diagnozą. Odechciało mi się wszystkiego. Wszystko to jedna wielka niewiadoma. Całe moje życie to jedna wielka niewiadoma. Od paru dni zaczynam wracać do żywych. Ciężko to wszystko opisać te moje odczucia jednak czuje się znacznie lepiej. Filtr dał mi w paru pierwszych dniach mega kopniaka do życia, do chęci życia. To naprawdę pomaga. Czuje się znacznie lepiej, zaczyna działać. Wyszłam nawet do znajomych pomimo chemioterapii.

 12. Cudowny wynalazek. W 2008 roku byłem jednym z pierwszych i już wtedy zostały skutecznie ustawione fale dla mojego raka a ja żyję do tej pory. Miałem wtedy 23 lata. Rak nerki. Po 6 latach była zmuszona do leczenia się moja babcia również z dobrym finałem. Nie wierzyłem że przyjdą tak dobre czasy w Polsce.

 13. Polecam, mam udokumentowane że moje rokowania były nikłe a mam się super już trzy miesiące. Właśnie zakończyłam terapię Onkofiltrem te trzy miesiące. Teraz rokowania dobre. Moje samopoczucie bardzo dobre. Życie jest krótkie, szkoda mi czasu na pisanie w internecie ale ten komentarz musiałem jeszcze napisać aby dać siłe komuś kto to czyta bo mi nie miał jej kto dać

 14. Leczyłam się na NFZ rak krwi. Wszystko powolne, wiele godzin, miesięcy oczekiwań i traktowanie z automatu. Onkofiltr dostałam od córki i on mi pomógł. Żałuje że tak późno zastosowałam gdyż wyrządzonych szkód już nie cofa jednak komfort mojego życia bardzo się poprawił. Polecam chorym.

 15. Cieszy mnie że wiele rzeczy w Polsce tanieje i jest bardziej dostępne. W 2008r onkofiltr kupiłem za 10tyś złoty. Do tego trzeba było jeszcze czekać sporo. Teraz kosztuje on już znacznie znacznie mniej. Chwała postępowi dzięki któremu żyję.

Dodaj komentarz